V případě, že jste nenašli co hlédáte, pokračujte ZDE

SRDCE VELKÉ 3 KNOTY C

Neohodnoceno

Ručně vyrobená vonná svíce v naší dílně na Statku Bernard ve tvaru velkého srdce se šesti knoty, barva červeno bílá.  Vonná kompozice - jemně sladká, ovocná, svěží.
Každá svíce, kterou pro Vás vyrobíme je originál, svíce nebude vytvořena úplně shodně se svíčkou na obrázku. Svíce bude vizuelně podobná svíčce, kterou lze vidět na fotografii.Na svíci lze, dle Vašeho přání,  napsat krátký text  např.jméno, číslice výročí, iniciál. Příplatek je 171Kč. Jiný text dle domluvy. V případě zájmu upřesněte znění textu v objednávce ve zprávě pro dodavatele.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Kód: 291
785 Kč / ks
SRDCE VELKÉ 3 KNOTY C
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Nepoškozeného zboží
Nepoškozeného zboží
balíček je poctivě probalen
100 procent original
Používáme materiály prémiové kvality
s vlastní recepturou

Dekorativní svíčka pro výzdobu interiéru nejen na Valentýna, je krásným originálním dárkem pro radost. Tato svíce je vhodná jako ozdoba interiéru i k zapálení a odhoření. Pro romantické chvíle i pro relax, při meditaci, pro energetické očištění. K harmonizaci v rámci colorterapie a aromaterapie. Lze objednat na zakázku v jakémkoliv barevném provedení. Barvu upřesněte v objednávce ve zprávě pro dodavatele.

Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek. Svíčku nenechávejte hořet bez dospělého dozoru. Svíčku umístěte dostatečně daleko od hořlavých materiálů dětí a zvířat, svíčku nenechávejte hořet v průvanu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Srdce
Hmotnost: 0.9 kg
? Originál produkt, kvalitní Český výrobek, ověřený výrobce: Originál produkt, kvalitní Český výrobek, ověřený výrobce
VOSKY: PARAFÍNY
? v.x š.x hl.: 18x15x6cm