Nenašli jste, co hledáte? Pokračujte ZDE

Svíčka "MĚSÍC MOTÝL" zelený

Neohodnoceno

Ručně vyrobená vonná svíce ve tvaru měsíce s motýlem, oranžovozelená  barva.  Vonná kompozice - ovocná, citrusová, jemně nasládlá, svěží. Měsíc je plochý  do 1 cm široký s tvarovaným podstavcem.Každá svíce, kterou pro Vás vyrobíme je originál, svíce nebude vytvořena úplně  shodně se svíčkou na obrázku. Svíce bude vizuelně podobná svíčce, kterou lze vidět na fotografii.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 271
339 Kč / ks
Svíčka "MĚSÍC MOTÝL" zelený
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Nepoškozeného zboží
Nepoškozeného zboží
balíček je poctivě probalen
100 procent original
Používáme materiály prémiové kvality
s vlastní recepturou

 Zajímavá dekorativní  svíce převážně pro výzdobu  interiéru.  Krásný a příjemně voňavý dárek pro všechny milovníky nevšedně laděných tvarů svící.  Tato designovka je z portfolia našich vlastních návrhů. Můžete  objednat na zakázku v jakémkoliv barevném provedení. V případě zájmu o jiné barevné provedení upřesněte barvy v objednávce ve zprávě pro dodavatele. Do podstavce svíce lze dle domluvy vepsat  text např. jméno. Cena svíce bude zvýšena o příplatek za vyrobení svíce v  jiném barevném provedení o 99Kč a za text o 149Kč. Technicky lze svíci tohoto tvaru zapálit, ale s ohledem na umělecký atypický tvar je  odhoření svíce jen částečné. 

Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.

Svíčku nenechávejte hořet bez dospělého dozoru. Svíčku umístěte dostatečně daleko od hořlavých materiálů dětí a zvířat, svíčku nenechávejte hořet v průvanu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měsíce
Hmotnost: 0.25 kg
? Certifikát: udělen
Chatbot

Dobrý den,
potřebujete pomoct?
Prosím napište Váš dotaz

(prosím dotaz ohledně svící, mýdel, soli a eshopu)