V případě, že jste nenašli co hlédáte, pokračujte ZDE

Svíve Kužel vysoký střední

Neohodnoceno

Ručně vyrobená vonná svíce ve tvaru kužele, žlutá barva s modrým zdobením. Vonná kompozice - sladká, vanilková, medová, citrus.
Každá svíce, kterou pro Vás vyrobíme je originál , bude vizuelně podobná svíčce, kterou lze vidět na uvedené fotografii. Svíce nebude vytvořena úplně identicky jak lze vidět svíci na fotografii.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
Kód: 211
409 Kč / ks
Svíve Kužel vysoký střední
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Nepoškozeného zboží
Nepoškozeného zboží
balíček je poctivě probalen
100 procent original
Používáme materiály prémiové kvality
s vlastní recepturou

Dekorativní elegantní pyramidová svíčka pro výstavu v interiéru a pěkný voňavý dárek. Vhodná k zapálení pro romantické chvíle i pro relax, při meditaci, pro energetické očištění. K harmonizace v rámci colorterapie a aromaterapie. Lze objednat na zakázku v jakémkoliv barevném provedení. Barvu upřesněte v objednávce ve zprávě pro dodavatele. Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.

Svíčku nenechávejte hořet bez dospělého dozoru. Svíčku umístěte dostatečně daleko od hořlavých materiálů dětí a zvířat, svíčku nenechávejte hořet v průvanu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kužely
Hmotnost: 0.7 kg
? Originál produkt, kvalitní Český výrobek, ověřený výrobce: Originál produkt, kvalitní Český výrobek, ověřený výrobce
VOSKY: PARAFÍNY
? v. x ⌀: 43x 7,5cm