Nenašli jste, co hledáte? Pokračujte ZDE

Svíčka Jehlan raketka 4

Neohodnoceno

Ručně vyrobená vonná svíce v naší dílně na Statku v Královském Poříčí ve tvaru 5-ti stěnného jehlanu, bíložlutooranžová barva. Vonná kompozice - sladká a svěží citrusová, pomeranč.
Každá svíce, kterou pro Vás vyrobíme je originál, svíce nebude vytvořena úplně shodně se svíčkou na obrázku. Svíce bude vizuelně podobná svíčce, kterou lze vidět na fotografii.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 530
279 Kč / ks
Svíčka Jehlan raketka 4
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Nepoškozeného zboží
Nepoškozeného zboží
balíček je poctivě probalen
100 procent original
Používáme materiály prémiové kvality
s vlastní recepturou

Dekorativní pyramidová svíčka pro výstavu v interiéru a také krásný originální dárek pro radost. Vhodná k zapálení, pro romantické chvíle i pro relax, při meditaci, pro energetické očištění. K harmonizaci v rámci colorterapie a aromaterapie. Lze objednat na zakázku v jakémkoliv barevném provedení. Barvu upřesněte v objednávce ve zprávě pro dodavatele. Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.

Svíčku nenechávejte hořet bez dospělého dozoru. Svíčku umístěte dostatečně daleko od hořlavých materiálů dětí a zvířat, svíčku nenechávejte hořet v průvanu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jehlany
Hmotnost: 0.26 kg
? v. x š.: 20X10 cm
Chatbot

Dobrý den,
potřebujete pomoct?
Prosím napište Váš dotaz

(prosím dotaz ohledně svící, mýdel, soli a eshopu)