V případě, že jste nenašli co hlédáte, pokračujte ZDE

Svíčka jehlan pětistěn

Neohodnoceno

Ručně vyrobená vonná svíce v naší dílně na Statku Bernard ve tvaru 5-ti stěnného jehlanu, žlutomodrá barva. Vonná kompozice - sladká a svěží citrusová - antitabáková.
Každá svíce, kterou pro Vás vyrobíme je originál, svíce nebude vytvořena úplně identicky jak lze vidět svíci na fotografii. Svíce bude podobná svíčce, kterou lze vidět na uvedené fotografii.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
Kód: 476
175 Kč / ks
Svíčka jehlan pětistěn
Neohodnoceno
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
Nepoškozeného zboží
Nepoškozeného zboží
balíček je poctivě probalen
100 procent original
Používáme materiály prémiové kvality
s vlastní recepturou

Dekorativní pyramidová svíčka pro výstavu v interiéru a krásný originální dárek. Vhodná k zapálení pro romantické chvíle i pro relax, při meditaci, pro energetické očištění. K harmonizace v rámci colorterapie a aromaterapie. Lze objednat na zakázku v jakémkoliv barevném provedení. Barvu upřesněte v objednávce ve zprávě pro dodavatele. Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.Pod vystavované svíčky umístěte vždy podložku, a při zapalování svíčky nehořlavou nádobu, tácek nebo talířek.

Svíčku nenechávejte hořet bez dospělého dozoru. Svíčku umístěte dostatečně daleko od hořlavých materiálů dětí a zvířat, svíčku nenechávejte hořet v průvanu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jehlany
Hmotnost: 0.17 kg
? Originál produkt, kvalitní Český výrobek, ověřený výrobce: Originál produkt, kvalita, Český výrobek, ověřený výrobce
Druh vosku: Parafín
? v. x š.: 11x7,5