V případě, že jste nenašli co hlédáte, pokračujte ZDE

O nás

Vážení a milí, obchodní přátelé

představujeme Vám naši firmu, která se specializuje na zakázkovou ruční výrobu vonných svíček, vosků, mýdel a koupelových solí. Vyrábíme autorské kolekce, které jsou ozdobou mnoha interiérů.

Společnost Svitsol s.r.o. je firma založená v České republice, která se specializuje na výrobu svíček a mýdel. Společnost má registrovanou ochrannou známku, což znamená, že má právo chránit své jméno, logo a další vizuální prvky před neoprávněným užitím. Sídlo společnosti se nachází v Královském Poříčí, což je město v okrese Sokolov v regionu Karlovarského kraje v České republice.

Svitsol vyrábí mimo jiného širokou škálu svíček a mýdel různých tvarů, velikostí a vůní. Tyto produkty jsou vyráběny z kvalitních surovin se zárukou vysoké kvality produktů.

Společnost Svitsol s.r.o. se zaměřuje na to, aby nabízela své originální produkty za přijatelnou cenu a zároveň dbá na to, aby byly ekologicky šetrné. Produkty společnosti Svitsol jsou v k dostání v autorizovaných salonech, prodejní galerii a e-shopech v České republice.

 

Naše rodinná firma se již 16 let věnuje výrobě svíček a v současnosti se snažíme rozšířit své působení na trhu prostřednictvím moderního e-shopu. Momentálně stavíme nový e-shop, který by měl být co nejvíce přívětivý a funkční pro naše zákazníky. Naše stávající stránky jsou stále otevřené a můžete si z nich objednat dárky například k NAROZENINÁM na adrese pksvice.cz.. Nový e-shop bude založen na moderních technologiích, aby bylo Vaše nakupování u nás co nejpohodlnější.

V naší dílně používáme tradiční i moderní postupy při výrobě svíček. Každá svíčka je vyráběna převážně ručně a musí projít několika kontrolami, aby splňovala naše vysoké standardy kvality. Svíce vyrábíme z kvalitních certifikovaných materiálů, těla svíček tvoříme z parafínových vonných vosků, rostlinných olejů a sojových vosků. K dekorování svíček používáme různé techniky zdobení, které dávají našim svíčkám originální vzhled.

V naší dílně také pořádáme kurzy, workshopy a interaktivní ukázky výroby. Pokud máte zájem, rádi Vám ukážeme, jak se vyrábí vonné svíčky, vosky, mýdla a koupelové soli.

Naše svíčky jsou vyráběny tak, aby co nejdéle hořely a voněly. Sladění barev, vosků a vonných kompozic vytváří pod našima rukama originální kolekce svící, které vám zpříjemní domov. Jsme pyšní na naši práci a doufáme, že si naše výrobky oblíbíte stejně jako naši stávající zákazníci a my..

Děkujeme Vám za  důvěru a přejeme Vám pohodový výběr a nákup v našem novém  eshopu na adrese svitsol.cz  i v původním  e-shopu na adrese pksvice.cz.

Příjemný den přejeme.

"OD NÁS SI ODNÁŠÍTE VÍCE NEŽ-LI JENOM SVÍCE"

 

A tohle jsme my.

To je SVITSOL.

 

                                                                                                                                    NAVŠTIVTE NÁS OSOBNĚ

 

Galerii a dílnu výroby svící a mýdel máme otevřenou dle domluvy denně od 10:00 do 18:00 hod.

Tel.: 723913541

Email: info@svitsol.cz